Přispěnka: když se nemůžete zúčastnit, ale chcete pomoc

Nemáte 16. dubna 2016 v 15:30 čas či z jiného důvodu nemůžete přijít na 4. ročník charitativního marathonu, ale rádi byste se podíleli na dobré věci? Další možností, jak pomoci, je Přispěnka v hodnotě 50 nebo 100 Kč!

Smyslem charitativní akce „Pomáháme srdcem proti rakovině prsu“ je kromě dobré zábavy a zdraví prospěšné aktivity také získání finančních prostředků. Ty následně skrze AVON putují na konta podporovaných organizací, jako jsou Aliance žen s rakovinou prsu, Mamma Help – sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu a AMA – asociace mamodiagnostiků České republiky (viz článek Kde Vaše peníze pomáhají?).

Před loňským ročníkem jsme poprvé přišli s nápadem vydat „Přispěnky,“ které sice neslouží jako vstupenky na akci, ale výtěžek z nich se započítává do celkové vybrané částky a předává na dobročinné účely. Protože se setkaly s odezvou především mezi dobrými lidmi, kteří se z jakéhokoli důvodu nemohli zúčastnit samotné akce, ale chtěli se připojit k dobré věci, přicházíme s Přispěnkami i letos.

Přispěnka v bodech

  • Co je Přispěnka? Přispěnka je zelená papírová kartička, kterou můžete vidět na obrázku níže. Na zadní straně každé Přispěnky je razítko hlavní organizátorky celé akce – Terezy Stachové.

    Takto vypadá Přispěnka pro letošní ročník

    Takto vypadá Přispěnka pro letošní ročník

  • Co není Přispěnka? Přispěnka není vstupenka. Neopravňuje tedy ke vstupu do sálu, ani k dalším s tím souvisejícím věcem a výhodám.
  • Kolik Přispěnka stojí? Letos jsme vydali dvě varianty: v hodnotě 50 a 100 korun. Záleží tedy jen na vás, jakou částku chcete a můžete investovat.
  • Kolik procent z částky dostane konto projektu AVON proti rakovině prsu? Stejně, jako u vstupenek, půjde na dobrou věc celá částka – tedy 50 respektive 100 Kč. Organizátoři ani instruktoři si z prodeje neponechávají žádný podíl.
  • Kde mohu Přispěnku koupit? Stejně, jako vstupenku, můžete přispěnku pořídit u všech šesti instruktorů, kteří na akci vystoupí. Kromě instruktorů lze přispěnky získat také u organizátorky akce Terezy Stachové na telefonním čísle 733 700 222, nebo e-mailu tereza@pomahamesrdcem.cz. Při odběru čtyř a více Přispěnek vám je v rámci Ostravy a blízkého okolí po dohodě dovezeme až domů (v takovém případě pište své objednávky na e-mail karel@pomahamesrdcem nebo kristyna@pomahamesrdcem.cz).