Přípravy na marathon gradují! Co se chystá?

Počítáme poslední dny do startu akce a přípravy na marathon gradují. Co se připravilo, připravuje a bude připravovat? To se dozvíte v tomto článku.

Zbývá necelý poslední týden do okamžiku, kdy v Mošnově odstartuje čtvrtý ročník charitativní akce „Pomáháme srdcem proti rakovině prsu.“ Všech šest skvělých instruktorů je připraveno, stejně tak i moderátorka Renáta Eleonora Orlíková a celý realizační tým.

Vypisovat zde vše, co se v posledních dnech odehrálo, zařizovalo, připravilo, by vydalo na dlouhý a pro větší část návštěvníků i nudný seznam. Proto si dovolujeme udělat alespoň takový malý „výcuc.“

Přípravy na marathon gradují:

  • Takřka na poslední chvíli se k akci připojil další významný sponzor – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – čímž celkový počet narostl na sedmnáct.
  • Na akci vystoupí s krátkým projevem na téma „prevence rakoviny prsu“ primářka oddělení Klinické onkologie Městské nemocnice Ostrava MUDr. Dagmar Molendová.
  • Chystá se bohatá tombola, ve které budou velice zajímavé ceny! Těm, kdož čtou naše aktuality, můžeme prozradit, že v rámci programu bude rozdělena na dvě části.
  • Společně s instruktory jsme vypilovali program akce natolik, abyste opravdu „dostali do těla.“ Celkem vás čekají tři lekce zumby, plus zajímavý doprovodný program.
  • Organizační tým má připravené malé překvapení, díky kterému jeho členy vždy bezpečně poznáte. Co to bude, se ale dozvíte až na místě.
  • Barmani Anet a Michal alias Stuinka a Stuart se na vás těší a už si pro vás připravili nabídku osvěžujících drinků. Brzy se o nich na našem webu dočtete něco více (možná i nějaké ty pikantnosti 😉 ).
  • Každý z účastníků obdrží na vstupu tašku, ve které najde kromě zajímavých materiálů i drobné dárky.
Přípravy na marathon gradují a možná vypadají nějak takto :-P

Přípravy na marathon gradují a možná vypadají nějak takto 😛

Co dodat? Přípravy na čtvrtý charitativní zumba marathon gradují, čeká nás posledních šest krušných dnů. Co je ale podstatné: v sobotu 16. dubna v 15:00 se na vás všechny moc těšíme! Bude to totiž akce, na kterou určitě nezapomenete!