Představujeme: Renáta Eleonora Orlíková – moderátorka akce

Dnes je 23. února 2016 a do začátku maratonu zbývá už jen 53 dní. Ano, letí to jak voda a my máme plné ruce práce. A protože věříme, že tahle akce bude zase skvělá jako předchozí ročníky, nevzdáváme se. Venku je pochmurně, již jsme vám představili jednu polovinu instruktorů, kteří na akci vystoupí a dnes nás čeká představení milé a sympatické moderátorky, bez které bychom to nezvládli.

Předem jí tímto děkujeme! A protože nadpisy čteme všichni, není divu, že již víte, kdo bude tuto akci moderovat! Poprosili jsme ji, aby o sobě něco prozradila. Tak tady to je!

Moderátorka Renáta Eleonora Orlíková

10361258_987362211280817_6630914992085857594_nMé jméno je Renáta Eleonora Orlíková, pracuji pro TV Polar (www.polar.cz), největší regionální TV v zemi, jako šéfredaktorka, moderátorka a také ekologická redaktorka 🙂 Pracuji s lidmi, kteří se chtějí seznámit se světem médií a neví, jak na to, anebo jsou na začátku své profesní cesty a potřebují získat mediální zkušenosti.

Jsem součástí Morfé, o. s. Studénka, které v alternativním centru Kryt pořádá netradiční multižánrové akce.

Letos jsem začala spolupracovat pro Adru jako dobrovolník. A zkušenosti s dobrovolnictvím už mám od roku 2013, kdy jsem společně se svým přítelem Lukášem byla na měsíc v Tanzanii. Pomáhali jsme tady pod „hlavičkou“ sdružení Bez mámy v sirotčinci, ale zbyl nám čas i na cestování 🙂

 

Ještě jednou děkujeme Renátě za zajímavé informace a zároveň také velký dík patří loňskému moderátorovi Lukáši Zavadilovi, který nám předal kontakt. Bez něj bychom hledali možná ještě dnes.

Věříme, že se máte na co 16. dubna 2016 těšit 🙂