O akci „Pomáháme srdcem proti rakovině prsu“ psal Deník

Díky partnerství s Městskou nemocnicí Ostrava se podařila dosud nevídaná věc: poprvé v historii se zmínka o této charitativní akci objevila v denním tisku, konkrétně v pátečním Deníku, a to hned na druhé stránce!

O akci Pomáháme srdcem proti rakovině prsu psal Deník

O akci Pomáháme srdcem proti rakovině prsu psal Deník

Jak se to podařilo? Městská nemocnice Ostrava totiž informaci o podpoře našeho Zumba marathonu publikovala nejen na svých oficiálních stránkách, ale také ji rozeslala všem mediálním partnerům jako tiskovou zprávu. V Deníku zjevně zaujala, proto byla zařazena do pátečního vydání.

Tentýž den v rámci výběru novinek z Deníku zazněla informace o akci „Pomáháme srdcem proti rakovině prsu“ také na rádiu Kiss Morava. Později se zpráva objevila také na webu Moravskoslezského Deníku, konkrétně jako součást článku Víkend v Ostravě bude patřit slonům a úklidu. Máme pro vás i další tipy!

Velký dík patří v tomto směru vedení Městské nemocnice Ostrava, zejména pak zaměstnancům referátu tiskového mluvčího Ing. Davidu Račákovi a Bc. Lucii Branné, kteří podpoře a propagaci letošního charitativního Zumba marathonu věnovali čas, velké osobní nasazení a jistě i kousek svého srdce.