Představujeme: Lukáš Zavadil – moderátor akce

Protože do letošního ročníku charitativního zumba marathonu na podporu boje proti rakovině prsu zbývá pouhý týden, nadešel okamžik, abychom vám představili člověka, který bude celým odpolednem provázet.

Lukáš Zavadil - moderátor akce

Lukáš Zavadil – moderátor akce

Pojďme rovnou k tomu nejdůležitějšímu: moderátorem akce bude Lukáš Zavadil, kterého můžete znát jako zprávaře z TV Polar, případně z minulosti z Televize Odra.

Pan Zavadil je kromě toho zakládajícím členem a předsedou občanského sdružení Morfé, jehož cílem je například napomáhat všestrannému rozvoji poznání regionu a cestovního ruchu či mapovat kulturní, duchovní a přírodní dědictví místního regionu.

Hledání moderátora bylo poměrně zdlouhavým procesem, během kterého jsme narazili na řadu překážek, včetně několika odmítnutí. Výsledek ale určitě stojí za to! Celý realizační tým je přesvědčen o tom, že právě tato osobnost bude tím nejlepším průvodcem, jakého jsme si mohli přát. Zapálení a zájem o charitu a dobrou věc jsou totiž takřka charakteristické rysy Lukáše Zavadila.

Lukáš Zavadil - moderátor akce

Lukáš Zavadil – moderátor akce

První kontakt jsme navázali koncem ledna a náš moderátor pozitivně překvapil takřka okamžitou kladnou odpovědí. Další jednání proběhla koncem března a tento týden jsme již společně ladili program celé akce.

Věříme, že 18. dubna se společně setkáme v Mošnově! Určitě se totiž máte na co těšit 🙂