Kde, kdy a u koho koupit vstupenky a přispěnky?

Připravili jsme pro vás přehled míst a časů, kde vystupují naši instruktoři, u kterých můžete zakoupit vstupenky na 4. ročník charitativního zumba marathonu a/nebo přispěnky na podporu dobré věci. Vybrat si můžete buď podle místa, nebo dle dne a času, který vám bude vyhovovat.

Kromě nákupu u instruktorů lze vstupenky a přispěnky pořídit také u organizátorky akce Terezy Stachové – stačí napsat e-mail na adresu tereza@pomahamesrdcem.cz nebo zavolat na telefonní číslo 733 700 222. V rámci Ostravy a blízkého okolí nabízíme při objednávce nad 200 Kč možnost doručení zdarma – v případě zájmu pište na karel@pomahamesrdcem.cz.


Kde koupit vstupenky a přispěnky?

Začneme podle měst, kde můžete vstupenky a přispěnky zakoupit.

Bravantice

  • středa 18:30 – 19:30: ZŠ a MŠ Bravantice (Bravantice 144) – Jana Gojová

Frýdek-Místek

  • úterý 18:00 – 19:00: Sportovní hala Polárka (Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek) – Agi a Tom Fajglovi

Hnojník

  • středa 19:00 – 20:00: Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník (Hnojník 120) – Agi a Tom Fajglovi

Nový Jičín

  • úterý 19:30 – 20:30: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová
  • čtvrtek 18:00 – 19:00: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová
  • neděle 16:00 – 18:00: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová

Ostrava

  • pondělí 14:30 – 15:30: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • pondělí 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • pondělí 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • pondělí 18:30 – 19:30: Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá) – Jana Gojová
  • úterý 14:45 – 15:45: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • úterý 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • úterý 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • středa 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • středa 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • středa 18:30 – 19:30: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • čtvrtek 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • čtvrtek 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • čtvrtek 17:00 – 19:00: Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá) – Jana Gojová
  • čtvrtek 18:00 – 19:00: Fitness Attack (28. října 2556/124, Ostrava) – Agi a Tom Fajglovi
  • pátek 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • pátek 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • sobota 09:00 – 10:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • neděle 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková

Příbor

  • pondělí 17:00 – 20:30: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová
  • úterý 17:00 – 18:00: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová
  • středa 17:00 – 20:30: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová

Střítež

  • pondělí 19:00 – 20:00: KD Střítež (Střítež) – Agi a Tom Fajglovi

Kdy koupit vstupenky a přispěnky?

Druhý pohled je roztříděný podle dne a času, kdy můžete vstupenky a přispěnky koupit.

Pondělí

  • 14:30 – 15:30 Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 16:00 – 19:00 Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • 17:00 – 20:30 Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová
  • 18:30 – 19:30 Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá) – Jana Gojová
  • 19:00 – 20:00 KD Střítež (Střítež) – Agi a Tom Fajglovi

Úterý

  • 14:45 – 15:45 Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 16:00 – 19:00 Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 17:00 – 18:00 Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • 18:00 – 19:00 Sportovní hala Polárka (Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek) – Agi a Tom Fajglovi
  • 19:30 – 20:30 Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová

Středa

  • 16:00 – 19:00 Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • 17:00 – 20:30 Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor) – Renáta Fialová
  • 18:30 – 19:30 ZŠ a MŠ Bravantice (Bravantice 144) – Jana Gojová
  • 18:30 – 19:30 Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 19:00 – 20:00 Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník (Hnojník 120) – Agi a Tom Fajglovi

Čtvrtek

  • 16:00 – 19:00 Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková
  • 17:00 – 19:00 Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá) – Jana Gojová
  • 18:00 – 19:00 Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová
  • 18:00 – 19:00 Fitness Attack (28. října 2556/124, Ostrava) – Agi a Tom Fajglovi

Pátek

  • 16:00 – 19:00 Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava) – Jana Štefanová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková

Sobota

  • 09:00 – 10:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková

Neděle

  • 16:00 – 18:00 Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín) – Renáta Fialová
  • 17:00 – 19:00 Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava) – Tereza Kucková

U koho koupit vstupenky a přispěnky?

Pokud si chcete koupit vstupenky a/nebo přispěnky u svého oblíbeného instruktora (a nejlépe k němu i zajít na lekci), přijde vám vhod tento přehled.

Agi a Tom Fajglovi

  • pondělí 19:00 – 20:00: KD Střítež (Střítež)
  • úterý 18:00 – 19:00: Sportovní hala Polárka (Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek)
  • středa 19:00 – 20:00: Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník (Hnojník 120)
  • čtvrtek 18:00 – 19:00: Fitness Attack (28. října 2556/124, Ostrava)

Jana Gojová

  • pondělí 18:30 – 19:30: Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá)
  • středa 18:30 – 19:30: ZŠ a MŠ Bravantice (Bravantice 144)
  • čtvrtek 17:00 – 19:00: Taneční klub TREND Ostrava (Junácká 413/124, Ostrava, Stará Bělá)

Jana Štefanová

  • pondělí 14:30 – 15:30: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava)
  • pondělí 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava)
  • úterý 14:45 – 15:45: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava)
  • úterý 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava)
  • středa 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava)
  • středa 18:30 – 19:30: Kulturní dům Hošťálkovice (Za Hřbitovem 120, Ostrava)
  • čtvrtek 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava)
  • pátek 16:00 – 19:00: Taneční škola ŠTEFI (Spojů 835/2, Ostrava)

Renáta Fialová

  • pondělí 17:00 – 20:30: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor)
  • úterý 17:00 – 18:00: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor)
  • úterý 19:30 – 20:30: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín)
  • středa 17:00 – 20:30: Luna Příbor, středisko volného času (Dukelská 1346, Příbor)
  • čtvrtek 18:00 – 19:00: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín)
  • neděle 16:00 – 18:00: Sport Abácie (B. Martinů 1884/1, Nový Jičín)

Tereza Kucková

  • pondělí 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • úterý 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • středa 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • čtvrtek 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • pátek 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • sobota 09:00 – 10:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)
  • neděle 17:00 – 19:00: Move-In (Výškovická 3085/2, Ostrava)